İlk yardım güncelleme eğitimi konusundaki bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyor ve ilgili eğitimleri, yüksek kalitede almanızı sağlıyoruz. Güncelleme eğitimi öncesinde çoktan seçmeli bir test yaparak eksiklerinizi belirliyor ve eksikliklerinize yönelik eğitimleri teorik ve uygulamalı olarak almanızı sağlıyoruz. Bütün süreci sizin adınıza yönetiyor ve ilk yardım sertifikası ile ilk yardımcı kartınızı sorunsuz bir şekilde yeniliyoruz.

Deneyimli eğitmenlerimizden kaliteli eğitim almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gruplara özel indirim fırsatlarından yararlanmak için acele edin.

İlk Yardım Güncelleme Eğitimi Nedir?

İlk yardım sertifikası, 3 yıl geçerlidir. Bu sürenin sonunda ilk yardımcıların alması gereken eğitim, ilk yardım güncelleme eğitimi olarak isimlendirilir. Söz konusu eğitimlerin sonunda ilk yardımcı kartı yenilenir ve yeniden 3 yıl geçerli hale gelir.

İlk yardım, hayati bir konudur ve bu alanda en ufak bir eksikliğe ve hataya yer yoktur. 3 yıl gibi bir süre sonunda, daha önce alınan eğitimlerin bir kısmının unutulması normal ve olası bir durumdur. İşte bu eksikliklerin tamamlanması için İl Sağlık Müdürlüklerince yetkilendirilen kurumlardan, güncelleme eğitimi alınması gerekir.

Kurum olarak uzun zamandır bu alanda faaliyet gösteriyor ve ilk yardım güncelleme eğitimi İstanbul konusundaki ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Eğitimin hemen başında 60 sorudan oluşan teorik bir sınav yapıyor ve eksiklerinizi bu şekilde belirliyoruz. Belirlediğimiz konulara yönelik teorik ve uygulamalı anlatımlarla, eksiklerinizi kapatıyoruz.

Güncelleme eğitimi, 8 saattir. Temel ilk yardım eğitiminin yarısı şeklindedir ve sadece 1 günde tamamlanır.

Eğitim, konuların etkili şekilde öğrenilmesi ve eksikliklerin kapatılması için, her 7 katılımcıya 1 eğitmen düşecek şekilde verilir. Konular ilk olarak slayt ve benzeri araçlarla teorik olarak anlatılır, daha sonra her katılımcının uygulama yapması sağlanır. Eğitim sürecinde kullanılacak materyaller, ekipmanlar ve dokümanlar tarafımızca verilir.

İlk Yardım Sertifikası Nasıl Yenilenir?

İlk yardım sertifikasının süresi 3 yıldır. Bu süre sonunda sertifikanın yenilenmesi gerekir. İlk yardım sertifikası ve ilkyardımcı kartı yenilemesi, ancak güncelleme eğitimi ile mümkündür.

8 saat süren eğitimi tamamlayanların ilkyardımcı kartları ve ilk yardım sertifikaları tarafımızdan düzenlenir. Daha sonra bu kartlar ve sertifikalar İl Sağlık Müdürlüğüne yine bizim tarafımızdan ibraz edilir. Diğer resmi prosedürlerin tamamlanmasının ardından ilk yardım sertifikası yenilenir ve 3 yıl daha geçerli kabul edilir.

İlk Yardım Güncelleme Eğitimi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İstanbul ilk yardım güncelleme eğitimi başvurusu, tarafımızca yapılmaktadır. Eğitim için bizimle iletişime geçmeniz ve kurumumuza kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Başvuru için ilk olarak güncelleme eğitimi alacak kişilerin isimleri İl Sağlık Müdürlüğüne iletilir. Daha sonra sınavın yapılacağı gün, saat ve yer belirlenir. Teorik sınav, tamamen eksikliklerin belirlenmesi için yapılır ve burada alınan puanın bir önemi yoktur. Alınan güncelleme eğitiminden sonra ilk yardım sertifikası, 3 yıl daha geçerli olur.

İlk Yardım Güncelleme Eğitimi Gerekli Evraklar

İlk yardım güncelleme eğitimi için gerekli olan evraklar şu şekildedir:

  • İlk yardım sertifikası (aslı)

  • İlkyardımcı kartı (aslı)

  • 1 adet vesikalık fotoğraf

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi

İlk yardım sertifikası veya ilkyardımcı kartını kaybedenlerin, gazeteye verdikleri kayıp ilanıyla müracaat etmesi gerekir. Bu müracaat sonunda yeni sertifika çıkarılacaktır.

İstanbul ilk yardım güncelleme eğitimi konusundaki grup ve bireysel ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilir, kaliteli eğitimleri uygun fiyat avantajı ile alma imkanı yakalayabilirsiniz.

Mesleki Belgelendirme: Mektup Icon

Bizimle iletişime geçin

Detaylı bilgi ve kampanyalarımızdan yaralanmak için hemen bize ulaşın