Mesleki Belgelendirme

Mesleki Belgelendirme

Mesleki Belgelendirme olarak farklı Bakanlıklardan yetkilendirilmiş şirketler grubunun toplu eğitim ve sertifikalandırma hizmetlerini veren web sitesi olarak 2018 yılında hayat geçmiştir.

İş güvenliği ana konusu olan Tema ve Kare Akademi AŞ’nin diğer belgelendirme firması olan Tema Belgelendirmenin Türkak ve MYK akreditasyonundan sonra çalışma bakanlığı onaylı belgeleri de vermeye başlamıştır.

Vermiş olduğumuz eğitim ve sertifikalar ana başlıkta aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi – Çalışma Bakanlığı Onaylı

  • İşyeri Hekimliği Sertifikası – Çalışma Bakanlığı Onaylı

  • İşyeri Hemşireliği Belgesi – Çalışma Bakanlığı Onaylı

  • İlk yardım Sertifikası – Sağlık Bakanlığı Onaylı

  • İlk yardım Eğiticiliği Eğitimi – Sağlık Bakanlığı Onaylı

  • Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitimi – Çevre Bakanlığı Onaylı

  • KDU Sertifikası – Türkak Onaylı

  • Mesleki Yeterlilik Belgeleri – MYK Onaylı

  • Mesleki Eğitim Belgeleri- YÖK Onaylı

Bu listeyi çok fazla uzatmaya gerek görmüyoruz. İstediğiniz eğitim ve sertifikaları bizimle iletişime geçerek en kolay yoldan almanızı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla sonuçlandırıyoruz.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada referanslarımıza bakabilirsiniz. Sizlerle Çalışmaktan onur duyduğumuzu bir kere daha dile getiriyoruz ve iyi ki varsınız diyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Birçok bakanlıktan yetkilendirilmiş grup şirketleri olarak, vizyonumuz müşteri memnuniyetini temel alan ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip olmaktır. Sertifikalandırdığımız kursiyerlerimizin ve iş verenlerinin güvenini kazanarak, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulmasına, çalışanların mesleklerini icra ederken iş kazalarının minimum seviyeye indirilmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Misyonumuz ise, işyerlerindeki çalışanların İSG ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi eğitimi sunduğumuz belgelendirdiğimiz bireylerin gereken bilgi ve becerileri sağlamak ve böylece işyerlerindeki İş sağlığı ve güvenliği standartlarını yükseltmektir. Müşteri memnuniyetine odaklanmış, özverili ve uzman kadromuzla, sertifikalandırma süreçlerinde öncü ve örnek bir kurum olmayı hedefliyoruz.

0+
Belge
0+
Eğitim
0+
yılı aşkın tecrübe

Referanslarımız