Mesleki Belgelendirme

Kurumumuz, 2013 yılından beri 4857 sayılı “İş Kanunu” , 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında, işveren ve çalışanlara tarafından, yapılması gereken zorunlu tüm çalışmalar ve eğitimler Konusunda Hizmet veren Konusunda deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal iş sağlığı güvenliği alanında ,kaliteli hizmet anlayışını en üst düzeye çıkaran bir eğitim ve hizmet firması olmuştur.

Müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul eden, müşteri beklentilerine daima zamanında ve kaliteli hizmet verebilecek alt yapıyı oluşturan , verdiği hizmetler ve çözüm ortağı olduğu Alanlarla Faaliyete başladığı günden bugüne, sektörün öncüsü olmuştur.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerden olup MYK , MEB ve UNIVERSITE Kapsamında olan tüm Meslek gruplarında da belgelendirme konusunda en uygun fiyatlarla hizmet almanızı almanızı sağlıyoruz. Hangi şehirde olursanız olun Mesleki belgelendirmeniz için bizi arayın en iyi fiyat ve en uygun teklifi sizlere ulaştıralım.

Devlet teşviki ile Ücretsiz Belge sahibi olabilirsiniz!