Mesleki Belgelendirme

Kurumumuz, 2013 yılından beri 4857 sayılı “İş Kanunu” , 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında, işveren ve çalışanlara, yapılması gereken zorunlu tüm çalışmalar ve eğitimler konusunda hizmet veren, deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal iş sağlığı güvenliği alanında ,kaliteli hizmet anlayışını en üst düzeye çıkaran bir eğitim ve hizmet firması olmuştur.

Müşteri memnuniyetini temel felsefe olarak kabul eden, müşteri beklentilerine daima zamanında ve kaliteli hizmet verebilecek alt yapıyı oluşturan , verdiği hizmetler ve çözüm ortağı olduğu alanlarla faaliyete başladığı günden bugüne, sektörün öncüsü olmuştur.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde, Mesleki Yeterlilik (MYK) , Mesleki Eğitim alanı başta olmak üzere, tüm meslek gruplarında da belgelendirme konusunda en uygun fiyatlarla hizmet almanızı sağlıyoruz. Hangi şehirde olursanız olun mesleki belgelendirmeniz için bizi arayın en iyi fiyat ve en uygun teklifi sizlere ulaştıralım.

4 ayrı bakanlık tarafından yetkilendirilmiş, çeşitli üniversiteler ile resmi protokol yapmış olan kurumumuz ile işyerinizde ihtiyacınız olan tüm eğitim ve belgelendirme faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Zorunlu Belgeleriniz İçin meslekibelgelendirme.com İle İrtibata Geçiniz.