İlkyardım Sertifikası Güncelleme (Yenileme) Eğitimleri
Mevcut olan İlkyardımcı Kimlik Kartları 3 yıl geçerli olup bu sürenin sonunda belgenin tekrar kullanılabilmesi için ilkyardımcının 8 saatlik GÜNCELLEME EĞİTİMİNE katılması zorunludur. 8 saat süren bu eğitimin sonunda tarafımızca yapılacak olan sınavda başarı gösterenlere tekrar 3 yıllık geçerliliği olan İLKYARDIMCI KİMLİK KARTI verilmektedir.

Eğitimin Şekli
Eğitimler, etkin olabilmesi için her 7 katılımcı için 1 eğitmen düşecek şekilde verilmekte ve öğrenimi kolaylaştırmak amacıyla interaktif olarak slaytlar ve örnek olaylar gösterilerek anlatılmakta, her katılımcının eğitim materyalleri üzerinde uygulanma yaparak ilkyardım bilgilerini pekiştirmesi sağlanmaktadır. Süresi içinde ilgili ilkyardımcı şahıs çok az olaya müdahil olmuş ise bazı kuralları unutması normaldir. Bu eğitimle hatırlatma/pekiştirme varsa yeni kurallar ilkyardımcıya verilmektedir. Eğitimde kullanılacak tüm materyaller (maket, sargı bezi, atel vb.) tarafımızdan temin edilmektedir.

Güncelleme Eğitimine Katılacak Adayların Dikkatine…
* Eğitim öncesinde kursumuzu arayarak/bizzat gelerek kayıt yaptırmaları gerekir.

* İlkyardımcı kimlik kartı aslı

* İlkyardımcı sertifikası aslı

* Bir adet resim

* Nüfus cüzdanı fotokopisi

NOT: İlkyardımcı sertifikasını ve/veya kimliğini kaybetmiş olanlar gazete ilanı ile müracat etmeli ve ücreti karşılığında İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğünden yeni sertifika çıkartmalıdırlar.

İLKYARDIM GÜNCELLEME EĞİTİMİ Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kurumlar tarafından verilmektedir.

Firmamız İlkyardım Eğitimleri düzenlenmesi konusunda Sağlık Bakanlığından yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

İlkyardım Eğitimlerimiz Bayrampaşa ve Bostancıda’ki eğitim kurumlarımızda düzenlenmektedir. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki tüm firmalarda da gerekli koşullar sağlandığında eğitim düzenlenebilmektedir.

Hızlı Başvuru

3 + 3 = ?