KATEGORİ SEÇ/ARA

Adalet ve Güvenlik
Ağaç İşleri, Kağıt ve Kağıt Ürünleri
Bilişim Teknolojileri
Cam, Çimento ve Toprak
Elektrik ve Elektronik
Enerji
İnşaat
Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik
Maden
Medya, İletişim ve Yayıncılık
Metal
Otomotiv
Sağlık ve Sosyal Hizmetler
Spor ve Rekreasyon
Tarım, Avcılık ve Balıkçılık
Tekstil, Hazır Giyim, Deri
Ticaret (Satış ve Pazarlama)
Toplumsal ve Kişisel Hizmetler
Turizm, Konaklama, Yiyecek-İçecek Hizmetleri
Ulaştırma, Lojistik ve Haberleşme

Mesleki yeterlilik belgesi son yıllara kadar sadece yurt dışına gitmeyi planlayan çalışanlarımızın önem verdiği kavramdı.Fakat günümüzde ilgili mevzuatların düzenlenmesiyle birlikte, boyacı, sıvacı, demirci ve diğer bütün mesleklerde mesleki yeterlilik belgesi önemli duruma geldi.

Mesleki yeterlilik belgesi aldığınızda mesleğinizle ilgili, bilgi, kabiliyet, beceri ve tecrübelerinizi belgelemiş olacaksınız ve haliyle iş bulma ve kariyer yapma konusunda avantaj kazanacaksınız.Böylece kendi mesleğinde kariyer yapmak isteyenler için kaçınılmaz kuralların başında gelen mesleki yeterlilik belgesini almalısınız.

Ziyaretçilerimizin mesleki belgelendirme alımı konusuna olan hassasiyeti yanında, mümkün olduğu kadar ekonomik rakamlara mal etmelerini istediğimiz için fiyat konusunda en uygun fiyatları size sunmak istedik.

Mesleki yeterlilik belgesi arayışında iseniz, Online Başvuru veya diğer başvuru forumlarında gerekli bilgileri doldurarak tarafımıza gönderin, bilgi bankamızdaki anlaşmalı olduğumuz firmaların en uygun fiyatları ile size geri dönüş yapalım.

Devlet teşviki ile Ücretsiz Belge sahibi olabilirsiniz!