Project Description

Üniversite Onaylı Sertifika

Üniversite Onaylı Yüksekte Çalışma Eğiticisi Eğitimi 4 gün uzaktan 1 Gün uygulamalı Eğitim olarak verililmektedir.

Lütfen Detaylı bilgi için 0216 606 2000 ‘den bizimle iletişime geçiniz.

Programın temel amacı; 6331 sayılı İSG kanunu, Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği ve 4708 sayılı Yapı Denetimi Hakkında Kanun gereği işletmelerde çalışan ilgili personellere zorunlu olarak alması gereken Yüksekte Çalışma Eğitimini verebilecek yetkinliğe sahip yüksekte çalışma eğiticisi yetiştirmektir.

Kimler Katılabilir:
• İSG Uzmanı ve Uzman adayları
• İnşaat ve İSG Ön Lisans Bölüm Mezunları
• Formen, Usta ve Ustabaşı
• İşyerlerindeki Çalışan Temsilcileri ve Destek Elemanları
• İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Bölümü Mezunları ve Mezun Adayları

Eğitim İçeriği: Yükseklik kavramı, Yüksekte yapılan işler, ön cephe iskelesi, hareketli iskeleler, asma iskeleler, korkuluk ve özellikleri, güvenlik ağları, ikaz bantları ve barikatlama, merdiven kullanımı, çatı işleri, yüksekte çalışmada aktif sistemler, yüksekte çalışmada kullanılan KKD’ler, KKD’lerin uygulamalı kullanımı, Yetişkin eğitimi ve Özellikleri, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme.

Eğitim Süresi: Eğitim süresi 45 saattir. 4 gün uzaktan eğitim ve 1 gün teorik ve uygulamalı eğitim olarak verilecektir.

Eğitim Ücreti: Fiyat Sorunuz

Eğitim sonunda çoktan seçmeli bir sınav yapılacak ve sınavdan 70/100 puan ve üzerinde alanlar Yüksekte Çalışma Eğitici Sertifikası almaya hak kazanacaktır.
Aşağıdaki formu doldurun veya 0216 6062000 yada 0549 606 2000 numaralı telefondan bize ulaşın Üniversite Onaylı Yüksekte Çalışma Eğiticisi sertifikanızı hemen alın.